FAQ

1. Czy wasze produkty są bezpieczne?

Tak. Nasze produkty przeszły szereg niezbędnych badań, które potwierdzają ich bezpieczeństwo. Każda receptura i każdy produkt został poddany surowej ocenie Safety Assessora, dzięki czemu możecie być pewni, że oferowane przez nas produkty są całkowicie bezpieczne i spełniają rygorystyczne wymogi.

2. Czy wasze produkty nie uczulają?

Każdy z naszych kosmetyków posiada badania dermatologiczne, które świadczą o bezpieczeństwie stosowania danego produktu. W związku z faktem, że nasze produkty są naturalne i stworzone z surowców roślinnych, istnieje niewielka możliwość, że uczulenie wystąpi. Potencjalnymi alergenami są najczęściej składniki kompozycji zapachowej- olejki eteryczne.

Aby zminimalizować takie ryzyko, ściśle przestrzegamy zaleceń dotyczących stężeń olejków, a potencjalne alergeny zawsze umieszczamy na etykiecie opakowań.

3. Czy wasze produkty są przyjazne weganom i wegetarianom?

Tak. Tworząc receptury naszych kosmetyków zadbaliśmy o to, by wykluczyć wszystkie surowce pochodzenia zwierzęcego. Pracujemy tylko i wyłącznie na surowcach roślinnych, aby tworzyć kosmetyki przyjazne weganom i wegetarianom.

4. Gdzie powstają wasze produkty?

Nasze produkty powstają w zaprzyjaźnionym laboratorium w Parku Naukowo- Technologicznym w Ełku. Pracujemy w czystej i odpowiednio wyposażonej pracowni, co przekłada się na najwyższą jakość naszych produktów.

5. Czy wasze produkty są 100% naturalne?

Z dumą odpowiadamy - tak. Wierzymy w moc naturalnych surowców i olejków eterycznych, którymi zastępujemy syntetyczne kompozycje zapachowe. Lubimy świeże i zdrowe kosmetyki, bez parabenów, konserwantów, sztucznych barwników oraz chemii.

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?
Skontaktuj się z nami